Фестиваль "Родинне суцвіття"
14.08.2018 07:56

Shapka

19 травня 2018 вдруге велику насолоду отримали присутні на святі від  концертної програми, яку подарували їм  талановиті творчі родини. Чарівні пісні лунали у виконанні Шияна О.Д та Славної А. ,Поборських Олени та Віктора, Динник Євгенії та її доньки Лізи, Оксани та Віки Кириленко, сестричок Савічевої В. та Шумейко К., Савічевої  Н. та Шумейко І., Лахно Людмили та її доньки Лілі, Курган Любові та Ніки, брата та сестри Шумейко І., Дробаха О., сестер Рибалко Віти та Шостак Юлії, мами та доньки Кондратенко Ольги та Марії, мами Хоменко Світлани та доньок Аліни  і Алєксандри, кумів Валерія Бойка та Куліковської Руслани, Єрмоленко Віктора та дружини Лілії.

Детальніше...
 
В рамках програми "Успішні локальні громади", учасницею якої стала Комиш-Зорянська ОТГ, в передостанній тиждень червня було проведено локальний аналіз громади на тему: "Потреби молоді у змістовному дозвіллі".

Світлина від Talk hub Молодіжний хаб Комиш-Зорянської ОТГ.Опитування проводилося методом "висячих питань". Молоді люди впродовж тижня мали змогу відповісти на питання - Яких заходів для молоді не вистачає в нашій громаді?

Відповіді були різноплановими: від організації танців у селі до ремонту фасаду школи та питань благоустрою. Загалом ми отримали 53 ідеї щодо зацікавленості молоді проводити свій вільний час з користю та готовність молоді до співпраці у досягненні спільних прагнень.

Детальніше...
 
Тренінг

 

shapka01.08.2018 року в комунальній установі «Центр соціальних послуг» Комиш-Зорянської селищної ради, практичним психологом Булах Світланою Миколаївною, проведений тренінг «Профілактика потрапляння людей в рабство».

Мета тренінгу: підвищення рівня інформованості та усвідомлення проблеми торгівлі людьми; сприяння визначенню кожним учасником ставлення до цієї проблеми; створення умов набуття досвіду поведінки в подібній ситуації.

Жителі громади прийняли активну участь у заході.

Детальніше...
 
Лабіринт можливостей

ShapkaПриєднались до Акції

30 липня 2018 року до відзначення Всесвітнього дня боротьби торгівлею людьми, працівники КУ «Центр соціальних послуг» Комиш-Зорянської селищної ради Більмацького району Запорізької області приєдналися до Акції «Лабіринт можливостей». В даній акції виявили бажання прийняти участь сім`ї, які перебувають на обліку у відділі соціальної служби для сім`ї, дітей та молоді, а також пересічні жителі громади. Метою цієї акції стало підвищення обізнаності населення, молоді,щодо питань торгівлі людьми та безпечної міграції, формування свідомого ставлення до міграційних намірів та мінімізація вірогідності потрапляння в ситуацію торгівлі людьми. По завершенні акції були підведенні підсумки.

Детальніше...
 
До Дня захисту дітей

Shapka01 червня 2018 року, на площі біля будинку культури смт Комиш-Зоря проведено святковий захід «Подорож у країну дитинства» з нагоди Дня захисту дітей.

Участь взяли понад 150 дітей і дорослих. Завітали в гості на свято діти разом з батьками із сусідніх сіл Ланцеве, Шевченківське, а також з смт Більмак. До присутній з вітальним словом звернувся Комиш-Зорянський селищний голова Ігор Вікторович Гнатуша, та нагородив найактивніших учасників художньої самодіяльності 2018 року. Також на свято запросили голову Більмацької районної державної адміністрації Артема Вікторовича Попова, який привітав всіх присутніх з Днем захисту дітей, подарував подарунки для дошкільного навчального закладу «Ромашка» та пригостив морозивом всіх дітлахів, які прийшли на свято. Наступні вітання лунали від голови Більмацької районної ради Юлії Іванівни Симоненко та представника народного депутата Пономарьова О.В.- Л.І.Єрмак.??

 

Детальніше...
 
Дослідження в Комиш-Зорянській ОТГ в рамках програми “Успішні локальні громади”

1Одним з дослідженнь в Комиш-Зорянській ОТГ, які проводилися в рамках програми “Успішні локальні громади”, було виявлення ідеї або заходів, що згуртують громаду.

Опитування проводилося методом “радар”, в ході якого учасники могли самі висловити проблеми, які їм цікаві та “болять”, а потім голосуванням визначити найцікавіші та найболючіші. 
В результаті даного дослідження найбільшу кількість голосів набрало бажання людей озеленити парки та площі біля будинків культури в селах нашої громади.

Детальніше...
 


Сторінка 7 з 17
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна