Житло для внутрішньо переміщених осіб
15.08.2018 08:06

shapka

У селищі міського типу Комиш-Зоря відкрито багатоквартирний житловий будинок для внутрішньо переміщених осіб. Даний проект впроваджено за кошти Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ).

«Цей будинок у Комиш-Зорі – наш перший об’єкт, де переселенці отримують окремі квартири. Раніше ми відкрили три соціальні гуртожитки у Мелітополі, у яких можна заселитись у окрему кімнату. Незабаром УФСІ розпочне впровадження нового проекту для переселенців, де акцент робиться саме на створенні соціальних квартир. Нашу ідею підтримали німецькі донори з державного банку розвитку KfW», - повідомив Олег Овчінніков, заступник виконавчого директора Українського фонду соціальних інвестицій.

Детальніше...
 
Виховання починається з сім'ї
15.08.2018 07:56

shapka Практичним психологом комунальної установи «Центр соціальних послуг» Булах С. М. проведено тренінг на тему «Сімя та насильство в сімї». У ньому взяли участь сімї, які опинилися в складних життєвих обставинах, заступник селищного голови з гуманітарних питань та соціальної політики Левада В.В., директор КУ «ЦСП» Лихварь Л.В., завідувач відділу соціальної служби для сімї, дітей та молоді Міщенко Я.Г., фахівець із соціальної роботи Кудінова К.М.

Протягом тренінгу було розкрито поняття сім’ї та її основні функції, поняття насильство, його попередження в сім’ї. За допомогою тренінгових вправ  «Всі ми родом з дитинства»

Детальніше...
 
Відкриття молодіжного ХАБу
14.08.2018 08:47

shapka

Говорять, що підростаюче покоління має можливість реально впливати на майбутнє своєї громади вже зараз.

Така можливість відтепер є не лише у молоді з великих міст, а і з’являється у школярів, що проживають в сільській місцевості. Перший крок до цього зробила Комиш-Зорянська селищна об’єднана територіальна громада. Тут активну молодь зібрали у молодіжну раду, а щоб дітям було де та з комфортом працювати, за підтримки Німецького товариства співпраці GIZ, організували сучасний та зручний кабінет (хаб).

Детальніше...
 
Засідання по стратегії розвитку ОТГ
14.08.2018 08:38

20180808_102119

08 серпня 2018 року о 10.00 год. в будинку культури смт Комиш-Зоря відбулося третє засідання комісії по розвитку стратегії Комиш-Зорянської селищної об’єднаної територіальної громади.

На засіданні було розглянуто SWOT-матрицю Комиш-Зорянської селищної об’єднаної територіальної громади, яка дозволяє виявити взаємозв‘язки між «внутрішніми» (сильні та слабкі сторони) та «зовнішніми» (можливості та загрози) факторами, які мають стратегічне значення для Комиш-Зорянської селищної об’єднаної територіальної громади. Саме ці взаємозв‘язки дозволяють сформулювати порівняльні переваги, виклики і ризики, які є основою для стратегічного вибору – формулювання стратегічних та операційних цілей розвитку громади на довгострокову перспективу.

Детальніше...
 
Світ громад - вчимося грати
14.08.2018 08:26

Shapka

Цими днями в смт Комиш-Зоря для посадових осіб місцевого самоврядування проведено першу гру "Світ громад", в якій взяли участь Комиш-Зорянський селищний голова Ігор Гнатуша, його заступник з гуманітарних питань Вікторія Левада, секретар селищної ради Катерина Муха, начальник відділу розвитку інфраструктури, містобудування та архітектури Борис Ковальчук, директор комунальної установи Людмила Лихварь, фахівець із соціальної роботи Катерина Кудінова.

 

Детальніше...
 
Відкриття дитячого майданчика в с. Ланцеве
14.08.2018 08:11

Shapka

Радість. Посмішки. Щасливі обличчя. Нещодавно у селі Ланцеве для дітей відбулося справжнє свято – відкриття дитячого ігрового майданчика. На урочистому відкритті були присутні: заступник селищного голови з гуманітарних питань та соціальної політики Левада В.В., помічник народного депутата Єрмак І.О, заступник голови Більмацької райдержадміністрації Рябовол Л.Д., староста села Ланцеве Смоляна С.А., батьки та діти.

Комиш-Зорянська селищна рада виділила 80 тис.грн. для створення повноцінної ігрової зони (гойдалки, карусель, гірка, пісочниця), яка відтепер слугуватиме найменшим мешканцям громади не тільки для розваги, а й сприятиме фізичному розвитку. Огорожу для дитячого майданчика надав народний депутат України Пономарьов О.А. Також всіх дітей, які були присутні на цьому заході частували безкоштовним морозивом від депутата Запорізької обласної ради Попова А.В.

Ще одним приводом для святкування стало завершення робіт по встановленню двох зупинок в селі Ланцеве, що стало можливим завдяки допомозі депутата Запорізької обласної ради Попова А.В.

І ось настав момент і червона стрічка перед дитячим майданчиком була перерізана. Дітлахи одразу ж побігли випробовувати гойдалки, гірки та інші розваги. Веселий клоун подарував дітям цікаве ігрове шоу. Для всіх дітей проводила майстер-клас бібліотекар сільської бібліотеки Непийпиво Олена Іванівна.

Детальніше...
 


Сторінка 6 з 17
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна