День Прапора та День Незалежності України в селі Благовіщенка
shapka Наш державний прапор -   одна з офіційних  емблем, що символізує суверенітет України. І зовсім не дивно,  що для нашої, залитої світлом країни жовтий і синій  кольори злилися воєдино, утворивши прекрасну палітру, котрою гордий кожен українець.

23  серпня 2018 року на центральній площі села Благовіщенки  відбулися урочистості з нагоди  підняття Державного  Прапора      України.  На  заході були присутні:  місцеве керівництво,  земляки-учасники бойових дій на сході країни,  представники  трудових колективів, жителі села. Ведучі церемонії розповіли про історію жовто-блакитного символу  держави, діти  читали вірші про прапор. Староста сіл Благовіщенки та Новокам’янки Ірина Недобуга привітала всіх присутніх з Днем  Державного Прапора Укераїни.

Детальніше...
 
17.08.2018 14:56

shapka

Нарада щодо організації святкування Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці незалежності України

17 серпня 2018 року заступником селищного голови з гуманітарних питань та соціальної політики Левадою Вікторією Володимирівною проведено робочу нараду з начальниками відділів виконавчого апарату селищної ради та працівниками закладів культури щодо організації святкових заходів  присвячених Дню Державного Прапора України та 27-ї річниці незалежності України

Детальніше...
 
Козацькі забави

Kozatski_zabavy

Благовіщенка приймала гостей на традиційному святі «Козацькі забави».

На місцевому стадіоні діяла виїзна торгівля, виставка-продаж кованих виробів. Готували шурпу з баранини та козацький куліш.

Детальніше...
 
Розвиток системи соціальних послуг
15.08.2018 08:59

shapka

05 квітня 2018 року Харківський інститут соціальних досліджень провів національну конференцію «Система соціальних послуг України в сучасних умовах». У місті Харкові зібралися представники Міністерства соціальної політики України, керівники органів державної влади та місцевого самоврядування, закладів та установ соціального обслуговування, фахівці у сфері надання соціальних послуг, журналісти, представники громадських організацій, які займаються темою соціального захисту.

Детальніше...
 
Профілактика ВІЛ СНІД
15.08.2018 08:40

shapka

26 липня 2018 року практичним психологом комунальної установи «Центр соціальних послуг» Комиш-Зорянської селищної ради Булах Світланою Миколаївною проведено тренінг для сімей внутрішньо переміщених осіб та сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах на тему «Профілактика ВІЛ/СНІД».

У ході тренінгу учасники отримали достовірну інформацію про ВІЛ/СНІД, шляхи передачі та способи профілактики. Ознайомлені з правилами безпечної сексуальної поведінки. Переглянувши відеоролики на дану тему та використовуючи різноманітні вправи учасники з легкістю визначилися з поняттями «Шляхи передачі ВІЛ», «ВІЛ/СНІД: запитання та відповіді», «Захист від ВІЛ, ІПСШ та засоби контрацепції».

Детальніше...
 
Вітаємо переможців конкурсу
15.08.2018 08:19

IMG-35f00aa38ab1fd365da2fa4a66d407a3-V

Переможцями конкурсу Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ) стали активісти Комиш-Зорянської селищної об’єднаної територіальної громади та колектив Мелітопольського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та отримали гру «СвітГромад».

Гра «Світ Громад» – це перша українська настільна кооперативна стратегія у жанрі соціального симулятора. Ігрова механіка максимально наближена до реального життя і перемогти у грі можна тільки кооперуючись та взаємодіючи. Гра також цінна тим, що допомагає виявити неформальних лідерів у колективі, сприяє підвищенню громадянських компетенцій у молоді та навчає лідерству. Учасники навчаються інструментам розвитку громади, залученню (інтеграції) мешканців, моделюванню місцевого розвитку.

 

 


Сторінка 5 з 17
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна