Покровська ярмарка
17.09.2018 20:09
Shapka

Обговорення заходів щодо організації та проведення Покровської ярмарки 2018 в м. Запоріжжя

17 вересня 2018 року в кабінеті першого заступника голови Більмацької районної державної адміністрації проведено нараду щодо організації та проведення Покровської ярмарки 2018 у м. Запоріжжя.

 
Діти-сироти 22.08.18
17.09.2018 19:23
shapkaСпівпраця з прийомними сім’ями

В рамках співпраці Комиш-Зорянської об’єднаної територіальної громади з державними установами – суб’єктами соціальної роботи із сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, із сім’ями, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а також з іншими категоріями сімей з дітьми, що потребують соціальної підтримки, заплановано організацію та проведення низки спільних заходів.

З метою створення якісних передумов поступової передачі повноважень щодо здійснення соціального супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу до Комиш-Зорянської ОТГ, а також з метою підвищення рівня відповідальності прийомних батьків, батьків-вихователів та опікунів/піклувальників було проведено розширену зустріч.

Детальніше...
 
Поїздка до театру 29.08.18
17.09.2018 18:40
Shapka Про акцію «Першокласник - 2018»

29 серпня 2018 року діти пільгових категорій Комиш-Зорянської ОТГ відвідали благодійний захід, який проведено Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації спільно з Запорізьким обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також іншими партнерами на виконання розпорядження Запорізької обласної ради від 26.01.2017 № 57 «Про Комплексну обласну програму оздоровлення та відпочинку дітей, сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми на 2017-2021 роки».

В рамках  акції в театрі юного глядача відбулась вистава «У пошуках Дракону». Перед виставою з її учасниками, дітьми і батьками із Василевського, Вільнянського, Михайлівського районів та міста Запоріжжя, а також Біленьківської, Комиш - Зорянської, Оріхівської, Павлівської, Широківської і Смирновської об’єднаних територіальних громад зустрілись, заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін, заступник голови обласної ради Владислав Марченко, директор Департаменту Світлана Абдурахманова та інші. Керівники області тепло привітали першокласників з початком навчання. Діти з сімей загиблих учасників антитерористичної операції отримали в подарунок електронні книжки.

 

Детальніше...
 
Семінар 06.09.18
17.09.2018 18:40

shapka Семінар Департаменту соцзахисту

06 вересня 2018 року Департаментом соціального захисту населення проведено семінар на тему «Організація діяльності ОТГ щодо надання послуг із соціальної підтримки населення». Були присутні заступники голів, начальники відділів виконкомів громад, відповідальні особи за соціальний захист.

Директор Департаменту соцзахисту населення Ірина Володимирівна Разуваєва висвітила основні аспекти роботи з переселенцями, планування та шляхи організації надання соціальних послуг, реабілітаційні послуги, моніторинг процесу децентралізації, соціальна згуртованість, соціальне відторгнення.

Від Комиш-Зорянської ОТГ участь у семінарі прийняли Вікторія Левада, заступник селищного голови з гуманітарних питань та соціальної політики та Людмила Лихварь, директор КУ «Центр соціальних послуг».

 

 

Детальніше...
 
Маршрут безпеки Благовіщенка
29.08.2018 15:35
shapka 23 серпня 2018 року, для підлітків с.Благовіщенка, практичним психологом КУ «Центр соціальних послуг» Комиш-Зорянської селищної ради Булах Світланою Миколаївною проведений тренінг на тему «Маршрут безпеки. Профілактика ВІЛ/СНІД».

Мета тренінгу: отримати достовірну інформацію про ВІЛ/СНІД: історія відкриття, життєвий цикл ВІЛ, шляхи передачі та способи профілактики; сформулювати толерантне ставлення до хворих ВІЛ-інфекцією; ознайомити з основною інформацією про інфекції які передаються статевим шляхом (ІПСШ), шляхи передачі та способи запобігання інфікування; ознайомити з правилами безпечної сексуальної поведінки і показати їхній зв'язок із збереженнями репродуктивного здоров’я; сформувати уявлення про відповідне батьківство.

Переглянувши відеоролики на дану тему та використовуючи різноманітні вправи учасники з легкістю визначилися з поняттями «Шляхи передачі ВІЛ», «ВІЛ/СНІД: запитання та відповіді», «Захист від ВІЛ, ІПСШ».

Детальніше...
 
День Прапора та 27-й річниці Незалежності України
shapka 24 серпня 2018 року в будинку культури смт Комиш-Зоря відбувся святковий концерт присвячений Дню Прапора та 27-й річниці Незалежності України «Співаємо тобі, Україно Незалежна!».
Детальніше...
 


Сторінка 4 з 17
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна