Конкурс «Успішна сім’я»
KonkursЗ жовтня місяця в КУ «ЦСП» Комиш- Зорянської СР стартував конкурс «Успішна сім’я».
У конкурсі беруть участь сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.
Мета конкурсу:
Поліпшення житлово побутових умов проживання, ведення здорового способу життя, спонукання до відповідального батьківства та попередження не потрапляння сімей у подібні ситуації.
Переможців конкурсу чекає приємний подарунок!
Щаслива сім’я- основа подружнього життя!
 
Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Shapka В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 26.11.2018 року фахівцем із соціальної роботи Кудіновою Катериною Миколаївною та завідувачем відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Міщенко Яною Григорівною разом з директором комунальної установи «Центр соціальних послуг» Комиш – Зорянської селищної ради Лихварь Людмилою Володимирівною була проведена акція з розповсюдження буклетів, листівок та плакатів з попередження і подолання насильства в сім’ї серед населення на тему: «Домашнє насильство – це злочин», «Не дозволь насиллю зруйнувати родину!».
Були розклеєні плакати на дошках оголошень, в місцях скупчення населення та в державних установах Комиш – Зорянської ОТГ.

Детальніше...
 
Проект «Громада для людини: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг»
29.11.2018 13:57
Шановні друзі!
Комунальна установа «Центр соціальних послуг» прийняла участь у Проекті «Громада для людини: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг», що реалізовується Партнерством «Кожній дитині» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Програма «U-LEAD з Європою» фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.
Мета Проекту "Громада для людини: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг" – покращити благополуччя вразливих категорій населення шляхом розвитку потенціалу керівників та спеціалістів соціальної сфери об’єднаних територіальних громад у запровадженні моделі інтегрованих соціальних послуг. 
Команда Проекту отримала 245 заявок до участі у Проекті і ми раді повідомити Вам, що за результатами розгляду Комиш-Зорянську селищну ОТГ відібрано до списку потенційних учасників Проекту.
 
Щиро вдячна за турботу

Schiro_vdyachna_za_turotu 24 листопада 2018 року у газеті "Рідний край" була опублікована щира подяка від Черкаської М.М. турботливому соціальному робітнику, який працює на території с. Благовіщенка - Філоненко Лідії Петрівні. 
Директор КУ "ЦСП" Комиш-Зорянської СР Лихварь Л. В.пишається своїми відповідальними робітниками. Дякую Вам за самовіддану працю, людяність та небайдужість. 
Як добре що серед нас немає байдужих. Тому що байдужа людина не може працювати у соціальній сфері!

Детальніше...
 
З Днем працівників сільського господарства
26.11.2018 15:23
Shapka 17 листопада 2018 року в будинку культури села Благовіщенка відбувся святковий концерт, приурочений Дню працівника  сільського господарства. 
Детальніше...
 
З днем народження
ryabovol_lyudmila24.11.2018 року святкує свій юбілей депутат Комиш-Зорянськоі селищноі ради сьомого скликання Людмила Рябовол
В святковий день
Прийміть вітання
Та найщиріші побажання:
Здоров'я, щастя та добра,
Наснаги, успіхів, тепла.
І повсякденно, повсякчас
Хай буде все у вас гаразд!
 


Сторінка 1 з 17
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна