Опорні школи
19.11.2018 14:40
Shapka Створення опорних шкіл: що це дає учням

В Україні триває реформа освіти. Наочно переконатися в цьому вже змогли батьки першокласників, які розпочали навчання в Новій українській школі. Обладнані кабінети з партами, що відповідають всім санітарним нормам, сучасні зручні меблі, інтерактивні дошки, планшети. І нові підходи до навчання.

Проте реформа освіти стосується всіх учнів, а не тільки тих, хто тільки переступив поріг школи. У тому числі — через створення належних умов навчання. Повноцінні хімічні лабораторії, макети в кабінетах біології, телескопи для вивчення астрономії — це те, що має бути для належного вивчення дисциплін у старших класах. І вже є у багатьох опорних школах в тому числі і Запорізької області.

Детальніше...
 
Пологівська ОДПІ інформує
19.11.2018 14:26
podatkova_informue Нагадуємо про дію нових бюджетних рахунків з 11.09.2018 року

Пологівське управління ГУ ДФС у Запорізькій області звертає увагу, що з 02 липня 2018 року змінились реквізити бюджетних рахунків для сплати податків, зборів та платежів, але до 11 вересня було встановлено перехідний період.

З 11 вересня 2018 року діють виключно нові бюджетні рахунки для сплати податків, зборів та платежів, а рахунки, відкриті на МФО іншому, ніж 899 998, закриті.

Детальніше...
 
Фонд соціального стархування
31.10.2018 14:32
Fond_sotcstarhu_informuye

СТАН ОХОРОНИ ПРАЦІ НА ПІДПРИЄМСТВАХ, В УСТАНОВАХ БІЛЬМАЦЬКОГО ТА РОЗІВСЬКОГО РАЙОНІВ ЗА 9 МІСЯЦІВ 2018 РОКУ.

За 9 місяців 2018 року страховим експертом з охорони праці Більмацького відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області проведено 12 перевірок (обстежень) стану профілактичної роботи, стану умов і безпеки праці у суб’єктів господарювання Більмацького та Розівського районів, з яких 6 – сільгосппідприємств, 3 - комунальні установи, 2 – комунальних підприємства та 1 - переробне підприємство.

Детальніше...
 
Пологівська ОДПІ інформує
31.10.2018 14:27
podatkova_informue Застосування довідки-розрахунку на виплату заробітної плати платником ЄСВ

Пологівське управління ГУ ДФС у Запорізькій області доводить, що відповідно до п. 3 Порядку прийняття банками розрахункових документів на виплату заробітної плати, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 09 вересня 2013 року № 453 (далі – Порядок № 453), довідка-розрахунок на виплату заробітної плати складається платником єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ) за формою згідно з додатком 1 до Порядку № 453.

Детальніше...
 
До уваги роботодавців!
27.09.2018 10:26
Trudova_knyzhka Допуск працівника до роботи без офіційного працевлаштування – заборонено!

У даний час в області, як і в державі продовжується активна робота щодо реалізації повноважень, передбачених Урядом у частині забезпечення державного контролю за додержанням законодавства про працю, у тому числі з питань легалізації трудових відносин.

Крім цього, 05 вересня 2018 року Уряд прийняв рішення «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» згідно з яким доручив Державній службі України з питань праці, Державній фіскальній службі, Пенсійному фонду, Національній поліції та іншим органам виконавчої влади з 5 жовтня здійснити спільні заходи спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості та доходів населення.

Детальніше...
 
Пологівська ОДПІ інформує
25.09.2018 12:24
podatkova_informue До місцевих бюджетів Пологівського управління забезпечено майже 35 млн.грн. плати за землю

У січні-серпні 2018 року Пологівським, Більмацьким та Розівським районами до місцевих бюджетів мобілізовано 34,9 млн. грн. плати за землю, що на 2,5 млн. грн. або на 7,8 відс. більше, ніж у відповідному періоді 2017 року.

Слід зазначити, що до місцевих скарбниць перераховано плати за землю від юридичних осіб на суму 23,8 млн.грн., від власників земельних ділянок, часток (паїв) та землекористувачів - фізичних осіб – на суму 11,1 млн. гривень. Про це повідомила начальник Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Світлана Бруй.

Детальніше...
 


Сторінка 2 з 26
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна