Ігор Гнатуша очолив першу в Україні раду голів ОТГ

Ігор Гнатуша очолив першу в Україні раду голів ОТГУ Запорізькій області створено першу в Україні раду голів об’єднаних територіальних громад (ОТГ).

Рішення про створення ради голів ОТГ ухвалено під час наради голів громад, яку було проведено за ініціативи Асоціації органів місцевого самоврядування «Регіональний центр розвитку спроможних територіальних громад Запорізької області»

Очолив раду голів ОТГ запорізької області Ігор Гнатуша – голова Комиш-Зорянської селищної ради, кандидатуру якого підтримали учасники наради.

Детальніше...
 
В ОТГ Запорізької області навчаються впроваджувати реформу охорони здоров’я

ohorona_zdorovya_1_5«Реформа охорони здоров’я вносить багато нового, створює нову систему. Буде складно, але варто зрозуміти, що по-іншому вже не буде, зворотного шляху немає. І чим швидше це усвідомимо, тим буде краще, – пояснила Аліса Макаріхіна, експерт програми регіональних експертів підтримки медичної реформи, під час тренінгу для представників ОТГ «Управління закладами первинної медичної допомоги в умовах реформування системи охорони здоров’я».

Детальніше...
 
100-та річниця бою під Крутами

100rokivkrut29 січня 2018 року в Україні на загальнодержавному рівні відзначатиметься 100-та річниця бою під Крутами, котрий для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

29 січня 1918 року на залiзничнiй платформi в Крутах перебувало до 520 українських воякiв, юнакiв і студентiв, озброєних 16 кулеметами та однією гарматою. Росіяни вдесятеро переважали, мали бронепотяг та артилерію.

Детальніше...
 
Уряд схвалив розпорядження про передачу земель об'єднаним громадам
otg_landСьогодні, 31 січня, на засіданні Уряду прийнято Розпорядження  "Про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об'єднаних територіальгних громад".
Держгеокадастру доручено забезпечити формування земельних ділянок шляхом проведення їх інвентаризації та передати у комунальні власність ОТГ.
До того, як ділянки будуть передані ОТГ, управління ними Держгеокадастр здійснюватиме виключно за погодженням з  органом місцевого смаоврядування відповідної громади.
Детальніше...
 
Сьогодні Україна святкує День Соборності
Сьогодні Україна святкує День СоборностіСто років тому, 22 січня 1918 року, IV Універсалом Центральної Ради було проголошено незалежність УНР

Роком пізніше, 22 січня 1919-го, у Києві на Софійській площі був оприлюднений Універсал Директорії Української Народної Республіки, так званий Акт Злуки про об'єднання українських земель в єдину Україну.

Детальніше...
 
Асоціація міст України ініціює проведення конкурсу «Міста, дружні до дитини»
city_for_childrenЗапорізьке регіональне відділення Асоціації міст України звертається до громад-членів організації у Запорізькій області із пропозицією взяти участь у Всеукраїнському конкурсі серед громад-членів Асоціації міст України «Міста, дружні до дитини», що реалізується у рамках проекту «ПУЛЬС» за підтримки USAID.
«У рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID, Асоціація міст України пропонує взяти участь у Всеукраїнському конкурсі серед громад-членів Асоціації міст України «Міста, дружні до дитини».
Детальніше...
 
Еще статьи...


Сторінка 9 з 26
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна