Великі світлини маленьких місць: моя громада — наше майбутнє

Стартував національний фотоконкурс «Великі світлини маленьких місць: моя громада — наше майбутнє», який триватиме до 20 травня 2018 року.

Фотоконкурс організовано Міністерством регіональної політики, будівництва та житлово-комунального господарства за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Детальніше...
 
В Україні виникла загроза позбавлення органів місцевого самоврядування повноважень у сфері держархбудконтролю

21686387_1759161051043721_1090406526070662452_nВ Запорізькій області двом міським радам було передано повноваження в сфері держархбудконтролю – в містах Енергодар та Мелітополь. Інші громади тільки чекають рішення з передачі повноважень. Але, зараз виникла загроза, що цей процес буде згорнуто.

У парламентському Комітеті з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства знаходиться на розгляді законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» (щодо передачі, припинення або тимчасового зупинення повноважень органів державного архітектурно-будівельного контролю)» №7266-1 від 20.11.2017 року.

Детальніше...
 
ЗАПОРІЗЬКІ ГРОМАДИ ВІТАЮТЬ УКРАЇНСЬКІ МІСТА З ЄВРОПЕЙСЬКИМИ НАГОРОДАМИ!
9_024 квітня під час засідання Парламентської Асамблеї Ради Європи президент Асамблеї Мікеле Ніколетті оголосив про присудження нагороди Приз Європи у 2018 році місту Івано-Франківську: «Для мене велика честь оголосити переможця. Це Івано-Франківськ. Ми вітаємо Івано-Франківськ, дякуємо цьому місту за співпрацю з Європою і вітаємо наших українських друзів».
Детальніше...
 
Конкурс для шкіл України на встановлення компостерів з переробки харчових відходів. Запрошуємо до участі!
10 квітня Мінприроди разом із МОН починають збір заявок від українських шкіл для участі в екологічно-освітньому проекті «Компола». У 200 закладах, які відберуть за результатами конкурсу, встановлять компостери для переробки харчових відходів. Таке устаткування зможе утилізувати залишки їжі та інші побічні продукти роботи шкільних їдальнь.
Основна мета проекту – дати додатковий поштовх та ресурс українським школам для розвитку екологічної грамотності учнів, допомогти школярам отримати практичні навички, а не суто теоретичну інформацію щодо відповідального споживання.
Детальніше...
 
Зверніть увагу! Знято заборону на передачу земельних ділянок для містобудівних потреб при відсутності плану зонування та детального плану

b688413faf7292066320604b1cf8e64801 квітня 2018 року набрала чинності нова редакція частини третьої статті 24 Закону України  «Про регулювання містобудівної діяльності», якою знято заборону передачі (надання) земельних ділянок із земель державної або комунальної власності у власність чи користування фізичним та юридичним особам для містобудівних потреб у разі відсутності затвердженого плану зонування або детального плану території.

Поява з 01 січня 2015 році такої заборони мала на меті стимулювання пришвидшення розроблення та затвердження органами місцевого самоврядування необхідної містобудівної документації. Але на практиці, через своє двозначне тлумачення вказана заборона призвела до порушенням прав громадян, які не мали змоги набувати право власності на земельні ділянки для містобудівних потреб, оскільки більшість населених пунктів (переважно у сільській місцевості), у зв’язку з відсутністю достатнього фінансування, так і не змогли розробити необхідну містобудівну документацію.

Детальніше...
 
НА РЕМОНТ ПРОБЛЕМНИХ ДОРІГ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ ВИДІЛЯЮТЬ ДОДАТКОВІ КОШТИ

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Бабанін та представники Департаменту капітального будівництва ОДА з робочою поїздкою відвідали Більмацький та Розівський райони, де ознайомилися з ходом виконання ремонтних робіт на дорогах загального користування місцевого значення.

Посадовець повідомив, що облдержадміністрацією проведено розподіл коштів на ремонт і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення на 2018 рік за рахунок субвенції з Державного дорожнього фонду. Так, на 242,6 км доріг  Більмацького району заплановано фінансування в сумі 11 млн. 159 тис. грн. на експлуатаційне утримання та 6 млн. 65 тис. грн.  - на поточний і середній ремонт.

Детальніше...
 
Еще статьи...


Сторінка 5 з 26
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна