Які санкції громади можуть застосувати до роботодавців, що порушують законодавство про працю, - роз’яснення експертів

1e1e7147c744ac2a3fc96f53ef863f3dУ відповідь на звернення органів місцевого самоврядування щодо роз’яснення питання застосування санкцій за порушення законодавства про працю та зайнятість населення, експерти Групи фінансового моніторингу Центрального офісу реформ при Мінрегіоні (за підтримки Програми «U-LEAD з Європою») підготували відповідні матеріали.

Детальніше...
 
Декада профілактики артеріальної гіпертензії у нашому районі

GipertenziaЗ метою підвищення ефективності запобігання артеріальної гіпертензії, підвищення рівня виявлення хворих системи кровообігу на ранніх стадіях, чинників ризику жителів сіл, селищ і міст у травні проводиться декада профілактики артеріальної гіпертензії у закладах охорони здоров'я Запорізької області, у т. ч. у нашому районі.

Детальніше...
 
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
 
Стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати

Результат пошуку зображень за запитом "звільнення за згодою сторін"Доброго дня пане Міністре! Після звільнення за згодою сторін мені не виплатили частину коштів, які я заробив. Як мені поступити в такому випадку?

Олександр Раєвський

Детальніше...
 
Скасування пайової участі — хрест на розвитку інфраструктури міст

111 травня 2018 року у "Дзеркалі тижня" опублікована стаття експерта АМУ з питань місцевого економічного розвитку, кандидата економічних наук  Діни Серебрянської

Порушення балансу бюджетів громад призведе до їх дефіциту і зниження рівня фінансування проектів розвитку.

Детальніше...
 
ЗАПОРІЗЬКІ ПОСАДОВЦІ ОТРИМАЛИ «ПРИБАВКУ»
amu_bОстаннім часом очільники ОТГ на Запоріжжі та й в Україні дедалі частіше стали нарікати на "кадровий голод" і стверджують, що дуже важко знайти хороших фахівців для роботі в органах місцевого самоврядування.
В основному голови об'єднаних територіальних громад називають дві причини ситуації, що склалася: малі зарплати, які не влаштовують високого рівня фахівців та відтік робочої сили в обласний центр. Але, схоже, відсьогодні з'явився шанс дещо змінити ситуацію на краще, – інформує Запорізькерегіональне відділення Асоціації міст України.
Детальніше...
 
Еще статьи...


Сторінка 4 з 26
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна