Повідомлення про оприлюднення проекту рішення виконкому Комиш-Зорянської селищної ради «Про тарифи на послуги КП «Мрія»

17.03.2012

Виконавчим комітетом Комиш-Зорянської селищної ради  підготовлений проект рішення виконкому Комиш-Зорянської селищної ради   «Про тарифи на послуги КП «Мрія», яким передбачено  встановлення на території селищної ради, відповідно до норм Податкового кодексу України, та  наданих  підприємством розрахунків, тарифів на  послуги  з  врахування ПДВ

Детальніше...
 
До відома жителів територіальної громади смт. комиш-зоря

16.02.2012

На виконання  розпорядження  селищного голови  від 17.02.2012 р. № 29-р «Про проведення публічного представлення інформації про виконання показників селищного бюджету за 2011 рік»,  відповідно до  ст. ст.  25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини п'ятої статті 28 Бюджетного кодексу України, Порядку публічного представлення інформації про виконання селищного бюджету, затвердженого рішенням селищної ради від 16.02.2012 р. № 18, з метою належного інформування жителів територіальної громади про використання коштів селищного бюджету, забезпечення прозорості бюджетного процесу на місцевому рівні, посилення відповідальності головних розпорядників коштів перед громадськістю за використання ресурсів бюджету, підвищення ефективності використання бюджетних коштів 16.03.2012 року о 15.00 год. в приміщення  СБК відбудеться публічне представлення  інформації про виконання показників селищного бюджету за 2011 рік.

 
До уваги громадян, підприємств, установ та організацій!

10.01.2012

З метою одержання зауважень та пропозицій від населення, підприємств, установ та організацій усіх форм власності Комиш-Зорянська селищна рада публікує повідомлення про оприлюднення проекту рішення Комиш-Зорянської селищної ради «Про   Правила   благоустрою    населеного  пункту  територіальної   громади  смт. Комиш-Зоря».

Детальніше...
 
Повідомлення про оприлюднення проектів рішень

26.11.2011

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів - рішень Комиш-Зорянської селищної ради:

1. Про затвердження нормативної грошової оцінки земель населеного пункту територіальної громади смт. Комиш-Зоря.

2. Про Положення про порядок залучення коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту територіальної громади смт. Комиш-Зоря.

3. Про ставки єдиного податку для суб'єктів підприємницької діяльності , які працюють по спрощеній системі оподаткування, на 2012 рік

Детальніше...
 
Комиш-Зорянська селищна рада
Вибачте, затимчасові незручності, сайт знаходиться на етапі наповнення інформацією.
 


Сторінка 30 з 30
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна