3 грудня Міжнародний день осіб з інвалідністю

03.12.2018 09:11
Den_invalidiv
Міжнародний день людей з інвалідністю

Міжнародний день людей з інвалідністю щорічно відзначають 03 грудня. Це справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов'язок перед даною категорією людей, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час.

Особи з інвалідністю - це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії на те, що все буде добре. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти, і хто допомагає.

Одним з найперших помічників є Фонд соціального страхування України.

Одним із основних напрямків роботи Фонду є турбота про людей, які внаслідок отриманих ними на виробництві травм або професійних захворювань стали особами з інвалідністю.

Більмацьким відділенням управління виконавчої дирекції Фонду України у Запорізькій області обслуговуються 135 осіб з інвалідністю у зв»язку з нещасним випадком на виробництві та отриманним професійним захворюванням.

На долю людей випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя. Їх мужність та оптимізм − взірець для інших.

Для виживання їм не потрібно щось особливе, лише елементарне − можливість жити, жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе людьми, як і всім нам. Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров'я і не тільки у день 3 грудня, а й протягом цілого року не забувати про те, що поруч з нами живуть люди з інвалідністю, і вони потребують допомоги і уваги. Захищаючи гідність людей з інвалідністю ми захищаємо своє людське обличчя. Інвалідність − це не вирок. Ці люди можуть бути і стають повноцінними і високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями і навіть політиками, економістами, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, у тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства.

Тож хочеться побажати Вам сил і здоров’я, засобів і успіху, витримки, мужності, оптимізму, можливості втілити ваші плани та задуми.

Марина Цис

начальник Більмацького відділення

управління виконавчої дирекції

Фонду соціального страхування

України у Запорізькій області

 
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна