До уваги споживачів Більмацького РЕМ

26.11.2018 15:08
Uvaga_47
До уваги споживачів!

ПАТ «Запоріжжяобленерго» повідомляє, що Законом України «Про ринок електричної енергії», від 13.04.17 р №2019-19,передбачається здійснення в грудні 2018 року розділення двох видів діяльності – розподіл та постачання електричної енергії, які раніше здійснювались однією компанією. З 01.01.2019 р. послуги з розподілу електричної енергії буде здійснювати оператор системи розподілу (ПАТ «Запоріжжяобленерго»), а постачання електроенергії будуть здійснювати інші постачальники електроенергії.

До 31.12.2018 р. включно постачання електричної енергії споживачам здійснюватиме ПАТ «Запоріжжяобленерго», відповідно до умов існуючих договорів.

З 01.01.2019 року ПАТ «Запоріжжяобленерго» припиняє діяльність з постачання електроенергії та буде здійснювати виключно діяльність з розподілу електричної енергії власними мережами.

Щоб продовжити користуватися електроенергією, споживачам необхідно приєднатися до Публічного договору Про надання послуг з розподілу електроенергії.

Текст договору буде розміщено на веб-сайті ПАТ «Запоріжжяобленерго»: www.zoe.com.ua/

Приєднатись до договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії, можна шляхом підписання заяви-приєднання, яка повертається споживачем на адресу ПАТ «Запоріжжяобленерго», та/або сплати за рахунком, та/або з дати, указаної у заяві-приєднанні, якщо споживач протягом указаного в заяві-приєднанні терміну не звернувся до ПАТ «Запоріжжяобленерго» із запереченнями щодо укладення договору в цілому або щодо окремих умов договору та спожив будь-який обсяг електричної енергії.

Вартість послуг з розподілу електричної енергії буде в подальшому визначено державним регулятором - Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. На цей час вартість ще не визначено.

Заяву-приєднання можна отримати в договорному відділу Пологівського РЕМ

Також, до 01.01.2019 р. споживачам необхідно укласти договір про постачання з обраним ними постачальником.

Якщо споживач до 01.01.2019 р. не обере електропостачальника, постачання електричної енергії йому, впродовж не більше 90 днів, буде автоматично здійснювати постачальник «останньої надії», визначений на території області. Якщо протягом цього строку споживач не укладе договір про постачання електричної енергії, він буде відключений від електропостачання.

Крім того, враховуючи зазначене, для коректного переходу від одного постачальника до іншого з 01.01.2019р., радимо Вам надати в ПАТ «Запоріжжяобленерго» зафіксовані 31.12.2018р. покази засобу обліку у зручний для Вас спосіб.

 

До уваги бюджетних установ та споживачів з приєднаною напругою вище 1 кВ!

Законом України «Про ринок електричної енергії», від 13.04.17 р №2019-19,  передбачається здійснення в грудні 2018 року розділення двох видів діяльності – розподіл та постачання електричної енергії, які раніше здійснювались однією компанією. З 01.01.2019 р. послуги з розподілу електричної енергії буде здійснювати оператор системи розподілу (ПАТ «Запоріжжяобленерго»), а постачання електроенергії  будуть здійснювати інші постачальники електроенергії.

Починаючи з 01.01.2019 р. постачання (продаж) електричної енергії споживачам-бюджетним установам та споживачам з приєднаною напругою вище 1 кВ здійснюється за договором про постачання електричної енергії споживачу обраним споживачем електропостачальником, за вільними цінами.

Електропостачальники розміщують у відкритому доступі форму відповідного договору, який пропонується споживачам до укладення. До договору про постачання електричної енергії споживачу постачальником додаються публічні комерційні пропозиції.

Укладення договорів між споживачами, та постачальниками за вільними цінами здійснюється шляхом приєднання споживачів до публічних договорів про постачання електричної енергії постачальником, шляхом подання заяви-приєднання до обраного ними постачальника.

Також повідомляємо, що для постачання електричної енергії споживачам Запорізької області, ПАТ «Запоріжжяобленерго» утворило ТОВ «Запоріжжяелектропостачання», яке відповідно до постанови НКРЕКП від 31.07.2018 р. № 807 отримало ліцензію на право здійснення господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачам. З умовами договору про постачання еклектичної енергії ТОВ «Запоріжжяелектропостачання» можна ознайомитись на веб-сайті: www.zpep.com.ua.

Також повідомляємо, якщо споживач до 01.01.2019 р. не обере електропостачальника, постачання електричної енергії йому, впродовж не більше 90 днів, буде автоматично здійснювати постачальник «останньої надії», визначений на території області. Якщо протягом цього строку споживач не укладе договір про постачання електричної енергії, він буде відключений від електропостачання.

Rekomendatc_NKREKP
 
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна