Благодійний марафон до Дня Збройних Сил україни

21.11.2018 13:56
Blagodiynyy_marafon

Прохаємо Вас прийняти участь у обласному благодійному марафоні, який проводиться за ініціативи обласної координаційної ради учасників Антитерористичної операції та за підтримки обласної державної адміністрації у Запорізькій області в листопаді-грудні в Україні четвертий благодійний марафон до Дня Збройних Сил України.

Метою марафону є посилення соціального захисту демобілізованих учасників Антитерористичної операції, гідне вшанування військовослужбовців Збройних Сил України, надання адресної допомоги колишнім солдатам, в першу чергу, інвалідам та пораненим, родинам загиблих героїв, ветеранам, які потребують поліпшення соціально-побутових умов або потрапили до складної життєвої ситуації.

Збір коштів триватиме

до Дня Збройних сил України – 06.12.2018.

Розподіл коштів, які надійдуть, відбуватиметься за територіальним принципом, у межах надходжень від районів та громад, спостережною радою у складі ветеранів АТО та ООС, батьків загиблих воїнів, військовослужбовців Збройних Сил України.

Прохаємо Вас взяти участь в марафоні та зробити благодійний внесок у фонд акції.

Кошти потрібно перерахувати на розрахунковий рахунок громадської організації «Запорізька міська організація ветеранів АТО».

р/р № 26003055740780 в АТ «Приватбанк», МФО 313399, код за ЄДРПОУ 41730055. Призначення платежу – участь у обласному благодійному марафоні до Дня Збройних Сил України від (назва підприємства, установи, дані фізичної особи) для (назва району, громади).

 
© Комиш-Зорянська селищна рада, Запорізька область, Україна